"Türkiye İYİ Olacak"
Genel Merkezden Haberler

İYİ'ler Salonlara Sığmadı

1. Olağanüstü Büyük Kurultayımızı 1 Nisan Pazar günü Ankara Spor Salonu’na sığmayan mahşeri bir kalabalıkla icra ettik.

03/04/2018

Meral Akşener Hatay'da Mehmetçiğe Moral Verdi

Dört aydır sürdürdüğü yurt içi gezilerine devam eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in bu haftaki durağı Hatay'dı. Genel başkanımız, beraberindeki heyetle vardığı Hatay'da büyük bir teveccüh ile karşılandı.

24/02/2018

Demokrasinin Kalbi İzmir'de Attı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "İYİ Parti Dinliyor" sloganıyla başlattığı yurt içi gezileri çerçevesinde bu hafta da İzmir'deydi.

16/02/2018

Denizli ve Aydın İl Başkanlıklarımız Açıldı

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener, partimizin Denizli ve Aydın il başkanlık binalarının açılış törenlerine katılmak ve bu illerin halkının, esnafının söyleceklerini dinlemek üzere ziyaretlerde bulundu.

10/02/2018

Meral Akşener, Memleketi Kocaeli'ni Ziyaret Etti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Evliya Çelebi'nin deyimiyle "Suyu leziz, havası latif, insanı munis İzmit" şehrini ziyaret etti. Bu ziyaretlerinde kendilerine İYİ Parti genel merkez yöneticileri de eşlik etti.

03/02/2018

Meral Akşener, Atatürk'ün Şehri Yalova'daydı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Yalova, benim şehrimdir." diye övdüğü Marmara'nın güzel sahil kentindeydi. Yurt içi gezilerine hiç ara vermeden devam eden Genel Başkanımız, ziyaret ettiği Yalova'da il başkanlığı binamızın açılışını da gerçekleştirdi.

02/02/2018

İyilik Güneşi Samsun'daydı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "İYİ Parti Dinliyor" sloganıyla başlatmış olduğu yurt içi il ziyaretlerine milletimizin de artan desteğiyle birlikte devam ediyor. Bu haftanın ve Ocak ayının son durağı Karadenizin güzel şehirlerinden Samsundu.

27/01/2018

Kütahya ve Eskişehir İl Başkanlıklarımızın Açılışı Yapıldı

Kırıkkale, Çankırı, Uşak ve Afyonkarahisar'ın ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 13 Ocak 2018 Cumartesi günü Kütahya ve Eskişehir illerini ziyaret ederek teşkilatları tamamlanan il başkanlık binalarımızın açılışlarını yaptı.

13/01/2018

Meral Akşener'in Uşak ve Afyonkarahisar Ziyaretleri

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 12 Ocak 2018 Cuma günü yurt içi gezileri kapsamında Uşak ve Afyonkarahisar illerini ziyaret etti.

12/01/2018

İYİ Parti Kırıkkale ve Çankırı'daydı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "İYİ Parti Dinliyor" sloganıyla güzel ülkemiz Türkiye'yi gezmeye devam ediyor. Bu hafta, Genel Başkanımızın olağan programları çerçevesinde İYİ Parti'nin Divan üyeleri ve genel merkez yöneticilerinin de yer aldığı geniş bir katılımla birlikte Kırıkkale ve Çankırı illerimiz ziyaret edildi.

10/01/2018

1
2
3
Genel Başkan'ın Mesajı
Etkinlik Rehberi

İYİ PARTİ Osmangazi İlçe Başkanlığı
Aktarhüssam Mah. 1.Değirmen Sok. No:9/B
Osmangazi / BURSA
Telefon : 0224 661 16 01
E-Posta : info@iyipartiosmangazi.org
İlçe Başkanı
Başkanın Kaleminden
İlçe Başkanlık Divanı
İlçe Yönetim Kurulu
İlçe Gençlik Kolları
Osmangazi İlçe Çalışmaları
Osmangazi Basın Yansımaları
Genel Merkezden Haberler
Bursa İl Başkanlığı Haberleri
Teşkilat Çalışma ve Videolar
Genel Başkan
Başkanlık Divanı
Genel İdare Kurulu
Merkez Disiplin Kurulu
Kurucular Kurulu
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2018