"Türkiye İYİ Olacak"
Çirişhane ve Gaziakdemir Mahalle Başkanlarının Ataması İle Süreç Devam Ediyor
Geri Dön
Çirişhane ve Gaziakdemir Mahalle Başkanlarının Ataması İle Süreç Devam Ediyor
Osmangazi İlçe Başkanlığı Teşkilat yapılanmasına, Çirişhane ve Gaziakdemir Mahalle Başkanları ve mahalle yönetimlerinin ataması ile devam etti.
15/10/2020

Osmangazi İlçe Başkanlığı Teşkilat yapılanmasına, Çirişhane ve Gaziakdemir Mahalle Başkanları ve mahalle yönetimlerinin ataması ile devam etti.

İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu, Teşkilat Başkanımız Erkan Sinanoğlu, Siyasi İşler ve Gençlik Politikaları Başkanı Ünal Kılıç, Basın Yayın ve Sosyal Medya Başkanı Aytaç Cihan, 3. Bölge Başkanı Ali Osman Büktel, Bölge Başkan Yardımcıları Mithat Sami Kekin ve Metin Koçan’dan oluşan ekibimiz iki başkanlığı ve yönetim atamaları için sahadaydı.

Çirişhane Mahalle Başkanı İbrahim Kabran ve Gaziakdemir Mahalle Başkanı Ziya Aybey’e yönetimleri ile birlikte görevlendirme yazılarını teslim eden İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu yaptığı konuşmada "Türkiye Cumhuriyeti'nin tekrardan GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER DEMOKRATİK SİSTEMLE yönetilmesi için sahadayız, bu hedefle vatandaşın derdi ile dertlenen, hüznü ile hüzünlenen, gece - gündüz pandemi dinlemeden ilçe ilçe koşturup çalışan Genel Başkanımız sayın Meral Akşener'e destek olmak için bizlerin de teşkilat mensupları olarak ondan daha büyük bir azimle sahada çalışmak ve vatandaşa doğruları anlatmak zorundayız" dedi.

Devamında "bu heddefle partimizin iktidara gelmesi için yürüttüğümüz çalışmalarda da aslında en büyük görev uçbeylerimiz siz mahalle başkanları ve yönetimlerine düşüyor. Çünkü vatandaş ile bire bir temasta olan ve onlarla her zaman karşı karşıya olan sizlersiniz. Siz ne kadar çok vatandaşı ikna eder, partiye üye kazandırırsanız partimiz o kadar güçlenir. Bu sebeple de ben aldığınız görevleri layıkı ile yerine getireceğinizi, partimizin gücüne güç katacağınızdan eminim.

Genel Başkanımız 2. Olağan Kurultayımızda "Milletimiz Bizi Çağırıyor" dedi. Evet Millet bizi çağırıyorsa, bizlerde sahadaki teşkilat mensupları olarak milletin ayağına gidecek ve partimizin meramını, hedeflerini, çalışma stratejilerini, iktidar olduğunda yapacağı proje ve çalışmaları anlatacak ve bu işi hep birlikte başaracağız.

Osmangazi İlçe Başkanlığı olarak da milletin ayağına gitmek için bir proje geliştirdik ve “MİLLETİN SESİ MİLLETİN MEYDANINDA” sloganı ile Genel Başkanımızın TBMM Grup Konuşmalarını meydanlarda kuracağımız dev ekranlar ile canlı yayınlayarak vatandaş ile buluşturmak için alt yapıyı hazırladık. Valiliğe de 13 Ekim Salı günkü TBMM Grup konuşması için Kent Meydanında bu etkinliği gerçekleştirmek için izin başvurusunda bulunduk.

Fakat Ak Parti’nin kongre yapmasında sıkıntı görmeyenler, İYİ Parti’nin açık alanda sosyal mesafeyi koruyarak yapmak istediği etkinliği pandemi kurallarını bahane göstererek izin vermedi.

Bizler de Kent Meydanında sosyal mesafeyi koruyarak oturduk ve cep telefonlarımızdan cesurlar hareketinin lideri Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in Grup Konuşmasını izledik.

Bizler en zor şartlarda bu partiyi kuran ve bu günlere getiren cesurlar hareketinin mensuplarıyız. Bizleri Türk Polisi ile karşı karşıya getirmek isteyenler bilsin ki, bizler vatansever Türk evlatlarıyız. Bizim İllegal hiçbir hareketimiz veya eylemimiz olmaz. Ama yasalar çerçevesinde partimizi vatandaş ile buluşturmak için de ne yapmamız gerekirse sonuna kadar geri adım atmadan yapmaya ve bu ülkeyi tek adam rejiminden kurtarıp, tekrardan GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER DEMOKRATİK Sistemle yönetmek için iktidar olana kadar da çalışmaya devam edeceğiz " dedi.

Ataması yapılan mahalle teşkilatları şu şekilde oluştu.

Çirişhane Mahalle Başkanı İbrahim Kabran ile birlikte oluşan heyette;
Başkan Yardımcıları Fazlı Şahin ve Vildan Solar,
Mahalle Yöneticileri olarak Yılmaz Kaşmer, Yunus Oruç, Bahadır İnanöz, Yalçın Kınık, Ramazan Karakaş, Ahmet Karpuz, Özcan Gönülal görev aldı.
 
Gaziakdemir Mahalle Başkanı Ziya Aybey ile birlikte oluşan heyette;
Başkan Yardımcısı Recep Kızılçayır,
Mahalle Yöneticileri olarak Zeynep Atıl, Hüseyin Özdemir ve Ramazan Kılıç görev aldı.
 
 

Genel Başkan'ın Mesajı
Etkinlik Rehberi

İYİ PARTİ Osmangazi İlçe Başkanlığı
Aktarhüssam Mah. 1.Değirmen Sok. No:9/B
Osmangazi / BURSA
Telefon : 0224 661 16 01
E-Posta : info@iyipartiosmangazi.org
İlçe Başkanı
Başkanın Kaleminden
İlçe Başkanlık Divanı
İlçe Yönetim Kurulu
İlçe Gençlik Kolları
Osmangazi İlçe Çalışmaları
Osmangazi Basın Yansımaları
Genel Merkezden Haberler
Bursa İl Başkanlığı Haberleri
Teşkilat Çalışma ve Videolar
Genel Başkan
Başkanlık Divanı
Genel İdare Kurulu
Merkez Disiplin Kurulu
Kurucular Kurulu
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2018