"Türkiye İYİ Olacak"
Mahalle Teşkilat Yapılanması Hız Kesmeden Devam Ediyor
Geri Dön
Mahalle Teşkilat Yapılanması Hız Kesmeden Devam Ediyor
Osmangazi İlçe Başkanlığı Teşkilat yapılanmasında, geçtiğimiz hafta Çiftehavuzlar ve Sırameşeler mahallelerinde verilen Mahalle Başkanlık atamaları stratı, Bahar, Koğukçınar, Başaran ve Kemerçeşme Mahalle Başkanları ve mahalle yönetimlerinin ataması ile devam etti.
24/09/2020

Osmangazi İlçe Başkanlığı Teşkilat yapılanmasında, geçtiğimiz hafta Çiftehavuzlar ve Sırameşeler mahallelerinde verilen Mahalle Başkanlık atamaları stratı, Bahar, Koğukçınar, Başaran ve Kemerçeşme Mahalle Başkanları ve mahalle yönetimlerinin ataması ile devam etti.

İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu, Teşkilat Başkanımız Erkan Sinanoğlu, Kalkınma Politikaları Başkanımız Erdinç Bulunmaz, 2. Bölge Başkanımız Erdal Karadağ, Bölge Başkan Yardımcımız İsmail Türker, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Erol Güven, İbrahim Arık, Abdullah Şahan, Ahmet Kostak, Emin Çalık ve Gençlik Kolları Başkanımız Hakkı Şahan'dan oluşan ekibimiz dört mahalle başkanlığı ve yönetim atamaları için bölgeye gitti.

Bahar Mahalle Başkanı Emin Çalık, Başaran Mahalle Başkanı Ebumüslimi Yılmazlar, Kemerçeşme Mahalle Başkanı Ahmet Kostak ve Koğukçınar Mahalle Başkanı Recep Yılmaz'ın yönetimleri ile birlikte görevlendirme yazılarını teslim eden İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu yaptığı konuşmada "Türkiye Cumhuriyeti'nin tekrardan GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER DEMOKRATİK SİSTEMLE yönetilmesi için sahadayız, bu hedefle vatandaşın derdi ile dertlenen, hüznü ile hüzünlenen, gece - gündüz pandemi dinlemeden ilçe ilçe koşturup çalışan Genel Başkanımız sayın Meral Akşener'e destek olmak için bizlerin de teşkilat mensupları olarak ondan daha büyük bir azimle sahada çalışmak ve vatandaşa doğruları anlatmak zorundayız" dedi.

Devamında "bu heddefle partimizin iktidara gelmesi için yürüttüğümüz çalışmalarda da aslında en büyük görev uçbeylerimiz siz mahalle başkanları ve yönetimlerine düşüyor. Çünkü vatandaş ile bire bir temasta olan ve onlarla her zaman karşı karşıya olan sizlersiniz. Siz ne kadar çok vatandaşı ikna eder, partiye üye kazandırısanız, partimiz o kadar güçlenir. Bu sebeple de ben aldığınız görevleri layıkı ile yerine getireceğinizi, partimizin gücüne güç katacağınızdan eminim.

Genel Başkanımız 2. Olağan Kurultayımızda Pazar günü "Milletimiz Bizi Çağırıyor" dedi. Evet Millet bizi çağırıyorsa, bizlerde sahadaki teşkilat mensupları olarak milletin ayağına gidecek ve partimizin meramını, hedeflerini, çalışma stratejilerini, iktidar olduğunda yapacağı proje ve çalışmaları anlatacak ve bu işi hep birlikte başaracağız" dedi.

Ataması yapılan mahalle teşkilatları şu şekilde oluştu.

Bahar Mahalle Başkanı Emin Çalık ile birlikte oluşan heyette;

Başkan Yardımcıları Bülent Balbay, Hüseyin Bursalı,

Mahalle Yöneticileri olarak İsmail Karaş, Atalay Öz, Harun Topçu, Doğan Bora, Orhan Şengül görev aldı.

 

Başaran Mahalle Başkanı Ebumüslimi Yılmazlar ile birlikte oluşan heyette;

Başkan Yardımcısı Nihat Kayalı,

Mahalle Yöneticileri olarak Gürkan Demirbağ, Özgür İntepe, Caner Paçar, Sezgin Sezer, Mesut Toker ve Orhan Akdoğan görev aldı.

 

Kemerçeşme Mahalle Başkanı Ahmet Kostak ile birlikte oluşan heyette;

Başkan Yardımcısı Özcan Toprak,

Mahalle Yöneticileri olarak Vedat Topaloğlu, Bülent Köse ve Merve Baykal görev aldı.

 

Koğukçınar Mahalle Başkanı Recep Yılmaz ile birlikte oluşan heyette;

Başkan Yardımcısı Nusret Kuralay,

Mahalle Yöneticileri olarak Elif TopçuBeytullah Vardar, Gökhan Sinanoğlu ve Serkan Karan görev aldılar.

 

Genel Başkan'ın Mesajı
Etkinlik Rehberi

İYİ PARTİ Osmangazi İlçe Başkanlığı
Aktarhüssam Mah. 1.Değirmen Sok. No:9/B
Osmangazi / BURSA
Telefon : 0224 661 16 01
E-Posta : info@iyipartiosmangazi.org
İlçe Başkanı
Başkanın Kaleminden
İlçe Başkanlık Divanı
İlçe Yönetim Kurulu
İlçe Gençlik Kolları
Osmangazi İlçe Çalışmaları
Osmangazi Basın Yansımaları
Genel Merkezden Haberler
Bursa İl Başkanlığı Haberleri
Teşkilat Çalışma ve Videolar
Genel Başkan
Başkanlık Divanı
Genel İdare Kurulu
Merkez Disiplin Kurulu
Kurucular Kurulu
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2018