"Türkiye İYİ Olacak"
Mahalle Teşkilat Yapılanmasına Devam
Geri Dön
Mahalle Teşkilat Yapılanmasına Devam
İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu'nun başkanlığındaki heyetin ilk durağı Soğanlı Mahallemiz oldu. Ardından geçtikleri Hürriyet Meydanındaki toplantıda da Adalet, Hürriyet, İstiklal, Soğukkuyu ve Yenikaraman Mahalle Başkan ve yönetimlerinin atamalarını yaptılar.
27/09/2020

Osmangazi İlçe Başkanlığının Mahalle Teşkilat yapılanması, yeni 6 Mahalle Başkanlık ve yönetimlerinin atanması ile hız kesmeden devam ediyor.

İlçe Başkanı Dr. Mehmet Hasanoğlu'nun başkanlığındaki heyetin ilk durağı Soğanlı Mahallemiz oldu. Ardından geçtikleri Hürriyet Meydanındaki toplantıda da Adalet, Hürriyet, İstiklal, Soğukkuyu ve Yenikaraman Mahalle Başkan ve yönetimlerinin atamalarını yaptılar.

Heyette İlçe Başkanı Dr. Mehmet Hasanoğlu dışında, Teşkilat Başkanı Erkan Sinanoğlu, İlçe STK İlişkileri Başkanı Demet Erden, 3. Bölge Başkanı Ali Osman Büktel, Bölge Başkan Yardımcısı Özcan Yener, İlçe Kadın Politikaları Başkan Yardımcısı Seçil Asa, Yönetim Kurulu Üyeleri Hatice Elele, İlknur Öztürk ve Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Şahan yer aldı.

İlçe Başkanı Dr. Mehmet Hasanoğlu her iki programda da yaptığı konuşmada tek hedeflerinin 25 Ekim 2017 tarihinde yola çıkan cesurlar hareketinin, o günkü kararlılık ve inançla başlattığı Güşlendirilmiş Parlamenter Demokratik Sistemi bu ülkede tekrardan hayata geçirmek olduğunun altını çizerek tüm teşkilat mensuplarından sahada aktif şekilde, 16 Nisan Referandumu ile başlayan tek adam reciminin ülkeyi getirdiği kaos ortamını anlatmalarını istedi.

Devamında "16 Nisan Referandumunda milleti başkanlık siteminin ülkemizi uçuracağını, kaosun son bulacağını, yönetimsel olarak her şeyin çok daha iyi olacağını, ekonominin şahlanacağını, demokrasinin taçlanacağı gibi boş söylemler ile kandırdılar.

Bizler o günde bu işin yanlışlığını anlatıp vatandaştan Hayır oyu istemiştik. Fakat kendi itirafları ile atı alanın Üsküdar'ı geçtiği bir seçim sonucu ile başkanlık sistemini getirdiler.

Bugün tek adam reciminin ülkeyi uçurumun ucuna getirdiğini hep birlikte görmekte ve yaşamaktayız. Maalesef ki tek adam reciminin ülkeye getirdiği tek şey yandaşa rant sağlayan bir sistem olduğunu açıkça görmekte ve artık ne acıdır ki mevcut iktidar kadrolarının içindekiler tarafından da bizzat dillendirildiği bir duruma geldik.

Bu sebepledir ki İYİ Parti teşkilatları olarak, bundan sonra ilk seçime kadar sahada olup vatandaşa meramımızı anlatacak ve bu ülkenin tekrardan yargı, yasama ve yürütmenin birbirinden tam bağımsız olduğu, yandaş yerine vatandaşın derdine çare arayan kadroların iktidar olması için çalışacağız" dedi.

Ardından ataması yapılan mahalle teşklatları da şu şekilde oluştu.

Soğanlı Mahalle Başkanı Aylin Bilgiç Çan ile birlikte oluşan heyette,

Başkan Yardımcıları İslam Kaya, Fatma Tosun, Tuncay Ürkmez,

Mahalle Yöneticileri olarak Necati Özcan, Levent Türker, Mehmet Tuğrel, Ünal Durak, Tuncay Turan, Mehmet Taban, Halil Tütenk, Hasan Ali Teke, İbrahim Tosun, Mahmut Kaçar, Belkıs Çakır ve Aysun Bilgiç görev aldı.

 

Yenikaraman Mahalle Başkanı Özcan Yener ile birlikte,

Filiz Tor, Necdet Turan, Volkan Aytekin ve Hüsnü Satık Mahalle yönetiminde görev aldı.

 

Hürriyet Mahalle Başkanı Özer Yurdakoş ile birlikte,

Gülten Tanıl, Bahattin Erkal ve Semalettin Erkal mahalle yönetiminde görev aldı.

 

İstiklal Mahalle Başkanı Funda Özgüç ile birlikte,

Gönül Karargöz, Ergin Özgüç, Sedat Gül, Hasan Gülyılmaz ve Ersin Özgüç mahalle yönetiminde görev aldı.

 

Soğukkuyu Mahalle Başkanı Murat Bakan ile birlikte,

Fuat Çelik, Mehmet Altınkilit, Sami Pirinçoğlu ve Sefer Ödül mahalle yönetiminde görev aldı. 

Genel Başkan'ın Mesajı
Etkinlik Rehberi

İYİ PARTİ Osmangazi İlçe Başkanlığı
Aktarhüssam Mah. 1.Değirmen Sok. No:9/B
Osmangazi / BURSA
Telefon : 0224 661 16 01
E-Posta : info@iyipartiosmangazi.org
İlçe Başkanı
Başkanın Kaleminden
İlçe Başkanlık Divanı
İlçe Yönetim Kurulu
İlçe Gençlik Kolları
Osmangazi İlçe Çalışmaları
Osmangazi Basın Yansımaları
Genel Merkezden Haberler
Bursa İl Başkanlığı Haberleri
Teşkilat Çalışma ve Videolar
Genel Başkan
Başkanlık Divanı
Genel İdare Kurulu
Merkez Disiplin Kurulu
Kurucular Kurulu
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2018