"Türkiye İYİ Olacak"
Muradiye, Kocanaip ve Yahşibey Mahalle Başkanlıklarımızın Ataması Gerçekleşti
Geri Dön
Muradiye, Kocanaip ve Yahşibey Mahalle Başkanlıklarımızın Ataması Gerçekleşti
Osmangazi İlçe Başkanlığı Teşkilat yapılanmasında dün akşamki durak Muradiye, Kocanaip ve Yahşibey mahallelerindeki atamalar oldu.  
17/10/2020

Osmangazi İlçe Başkanlığı Teşkilat yapılanmasında dün akşamki durak Muradiye, Kocanaip ve Yahşibey mahallelerindeki atamalar oldu.  

İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu, Teşkilat Başkanımız Erkan Sinanoğlu, 1. Bölge Başkanı Beytiye Ersavaş, Bölge Başkan Yardımcısı Metin kuşoğlu’dan oluşan ekibimiz toplam üç mahalle başkanlığı ve yönetim ataması için yine sahadaydı.

Muradiye Mahalle Başkanı Tülin Güneş, Kocanaip Mahalle Başkanı Metin Kuşoğlu ve Yahşibey Mahalle Başkanı Özgür Taslak’ın yönetimleri ile birlikte görevlendirme yazılarını teslim eden İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu yaptığı konuşmada Osmangazi İlçe Başkanlığı olarak ülkemizin geleceği, çocuklarımızın ve torunlarımızın yarınlarını kurtarabilmek adına sahada olduklarını, 16 Nisan Referandumu ile yok edilen parlamenter demokratik sistemin tekrardan ülkede tahsis edilemsi için mücadele ettiklerini ve bunu başarana kadar da durmayacaklarını belirtti.

Hasanoğlu devamında “Bu hedefle partimizin iktidara gelmesi için yürüttüğümüz çalışmalarda da aslında en büyük görev uçbeylerimiz siz mahalle başkanları ve yönetimlerine düşüyor. Çünkü vatandaş ile bire bir temasta olan ve onlarla her zaman karşı karşıya olan sizlersiniz. Siz ne kadar çok vatandaşı ikna eder, partiye üye kazandırırsanız partimiz o kadar güçlenir. Bu sebeple de ben aldığınız görevleri layıkı ile yerine getireceğinizi, partimizin gücüne güç katacağınızdan eminim.

Genel Başkanımız 2. Olağan Kurultayımızda "Milletimiz Bizi Çağırıyor" dedi. Evet Millet bizi çağırıyorsa, bizlerde sahadaki teşkilat mensupları olarak milletin ayağına gidecek ve partimizin meramını, hedeflerini, çalışma stratejilerini, iktidar olduğunda yapacağı proje ve çalışmaları anlatacak ve bu işi hep birlikte başaracağız. An itibari ile Osmangazi İlçe Başkanlığı olarak15 gün içinde, 31 Ekime kadar Bursa Valiliğinden iznini aldığımız 21 farklı noktada stant açarak üyelik çalışması ve Türkiye’nin en pahalı suyunu tüketen Bursalı hemşehrilerimiz adına başlattığımız imza kampanyasının devamı için imza toplamaya devam ediyoruz.

Bunun yanında Osmangazi İlçe Başkanlığı olarak da milletin ayağına gitmek için bir proje geliştirdik ve “MİLLETİN SESİ MİLLETİN MEYDANINDA” sloganı ile Genel Başkanımızın TBMM Grup Konuşmalarını meydanlarda kuracağımız dev ekranlar ile canlı yayınlayarak vatandaş ile buluşturmak için alt yapıyı hazırladık. Valiliğe de 13 Ekim Salı günkü TBMM Grup konuşması için Kent Meydanında bu etkinliği gerçekleştirmek için izin başvurusunda bulunduk.

Fakat Ak Parti’nin kongre yapmasında sıkıntı görmeyenler, İYİ Parti’nin açık alanda sosyal mesafeyi koruyarak yapmak istediği etkinliği pandemi kurallarını bahane göstererek izin vermedi.

Bizler de Kent Meydanında sosyal mesafeyi koruyarak oturduk ve cep telefonlarımızdan cesurlar hareketinin lideri Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in Grup Konuşmasını izledik. 20 Ekim Salı günkü TBMM Grup Konuşması için de bu defa Şehreküstündeki 15 Temmuz Demokrasi Meydanında ekran kurmak için valiliğe müraacat ettik. Bakalım nasıl bir sonuç çıkacak. Ama biz ogün yine orada olacağız.

Bizler en zor şartlarda bu partiyi kuran ve bu günlere getiren cesurlar hareketinin mensuplarıyız. Bizleri Türk Polisi ile karşı karşıya getirmek isteyenler bilsin ki, bizler vatansever Türk evlatlarıyız. Bizim İllegal hiçbir hareketimiz veya eylemimiz olmaz. Ama yasalar çerçevesinde partimizi vatandaş ile buluşturmak için de ne yapmamız gerekirse sonuna kadar geri adım atmadan yapmaya ve bu ülkeyi tek adam rejiminden kurtarıp, tekrardan GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER DEMOKRATİK Sistemle yönetmek için iktidar olana kadar da çalışmaya devam edeceğiz " dedi.

Ataması yapılan mahalle teşkilatları şu şekilde oluştu.

Muradiye Mahalle Başkanı Tülin Güneş ile birlikte oluşan heyette;
Başkan Yardımcıları Hasan Eker ve Mehmet Can Yazıcı,
Mahalle Yöneticileri olarak Mustafa Çatal, Esra Eker, Kazım Gezer, Nehir Yazıcı ve Fikret Demir görev aldı.
 
Kocanaip Mahalle Başkanı Metin Kuşoğlu ile birlikte oluşan heyette;
Başkan Yardımcıları Halime İmeryüz ve Filiz Tüken,
Mahalle Yöneticileri olarak İbrahim Dinç, Feridun İmeryüz, Serdar Burçak, Ayhan Arı, Ertuğrul Güven, Levent Küçükaydın görev aldı.

Yahşibey Mahalle Başkanı Özgür Taslak ile birlikte oluşan heyette;
Başkan Yardımcıları Meral Sarp Ağralı ve Kazım Gezer,
Mahalle Yöneticileri olarak Sedat Yavuz, Selçuk Koçan, Mürvet Taslak görev aldı.

Genel Başkan'ın Mesajı
Etkinlik Rehberi

İYİ PARTİ Osmangazi İlçe Başkanlığı
Aktarhüssam Mah. 1.Değirmen Sok. No:9/B
Osmangazi / BURSA
Telefon : 0224 661 16 01
E-Posta : info@iyipartiosmangazi.org
İlçe Başkanı
Başkanın Kaleminden
İlçe Başkanlık Divanı
İlçe Yönetim Kurulu
İlçe Gençlik Kolları
Osmangazi İlçe Çalışmaları
Osmangazi Basın Yansımaları
Genel Merkezden Haberler
Bursa İl Başkanlığı Haberleri
Teşkilat Çalışma ve Videolar
Genel Başkan
Başkanlık Divanı
Genel İdare Kurulu
Merkez Disiplin Kurulu
Kurucular Kurulu
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2018