"Türkiye İYİ Olacak"
Osmangazi Mahalle Teşkilatlanmasının Startını Verdi
Geri Dön
Osmangazi Mahalle Teşkilatlanmasının Startını Verdi
Osmangazi İlçe Başkanlığı Teşkilat Yapılanmasında, Mahalle Başkanlık atamaları Çiftehavuzlar ve Sırameşeler Mahallelerimize ekibimiz tarafından gerçekleştirilen ziyarette yapılarak, sürecin startı verildi. 
10/09/2020

Osmangazi İlçe Başkanlığı Teşkilat Yapılanmasında, Mahalle Başkanlık atamaları Çiftehavuzlar ve Sırameşeler Mahallelerimize ekibimiz tarafından gerçekleştirilen ziyarette yapılarak, sürecin startı verildi.  

İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu, Teşkilat Başkanımız Erkan Sinanoğlu, Yerel Yönetimler Başkanımız Himmet Demirci, Eğitim Politikaları Başkanımız Şemsi Karaaslan, 3. Bölge Başkanımız Ali Osman Büktel, Bölge Başkan Yardımcımız Metin Koçan, Kadın Politikaları Başkan Yardımcımız Seçil Asa, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hatice Elele, Talat Çinici ve Gençlik Kolları Başkanımız Hakkı Şahan'dan oluşan ekibimizin ilk durağı Çiftehavuzlar Mahllemiz oldu.

Çiftehavuzlar Mahalle Başkanı Yaşar Bayram'ın ve yönetiminin görevlendirme kararlarını teslim eden İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu öncelikle görev alan Mahalle Başkanı Yaşar Bayram ve ekibini tebrik etti.

Devamında "İktidara yürüyen cesurlar hareketinin birer mensubu, Osmangazi İlçe Teşkilatımızın uçbeyleri ve sahadaki görünen yüzleri, ayrıca İYİ'lik hareketinin neferleri olarak bundan sonraki süreçte sizlere çok büyük iş düşüyor.

Vatandaş ile her konuda direkt muhatap olan kadrolar olarak sahadaki tespitlerinizin tamamını bizlerle paylaşın ki bizlerde yerelde olan konuları yerelde, genelde çözüm aranması gereken konuları da üst mercilere taşıyarak çözüm arayalım veya sorunlar hakkında projeler üretelim.

Ayrıca mahalle teşkilatları olarak asli görevimiz olan cesurlar hareketinin mensuplarının sayısını arttırmak için üye çalışmalarımızı seferberlik çerçevesinde sürdürelim. Bugüne kadar sahada yaptıklarınızın kat ve kat fazlasını sağlayacağınızdan en ufak bir şüphemiz yok ve sizlere güveniyoruz" dedi. Bu arada ziyaret esnasında mahallede cesurlar hareketi saflarına katılan yeni üyelerimize de rozetlerini ilçe Başkanımz Dr. Mehmet Hasanoğlu taktı.

Çiftehavuzlar Mahallemizde Mahalle Başkanımız Yaşar Bayram ile birlikte oluşan heyete

Başkan Yardımcıları; Atike Kaya, Berkali Karamümin, Nihat Atmaca ve Abdullah Saat,

Mahalle Yöneticileri olarak; Süleyman Aydın, Fatih Özen, Erdem Çelik, İlknur Atmaca, Mehmet Kahraman, Eyüp Turan, Aykut Çalım, İhsan Kaya, İbrahim Alper, Ali Baykuş, Aliosman Tekkaş, Şahim Özpemir, Ayşe Deniz, Barış Hacıoğlu, Murat Deniz ve Yalçın Yolcu görev aldı.

Ekibimizin ikinci durağı Sırameşeler Mahallemiz oldu, burada da Mahalle Başkanı ayrıca 3. bölge Başkan Yardımcısı olarak da görev yapan Mithat Sami Keskin ve yönetiminin görevlendirme kararlarını teslim eden İlçe Başkanımız kendilerini de tebrik edip görev aldıkları için teşekkür ettikten sonra "Bundan sonraki süreçte ilçe ilçe, sokak sokak gezip ülkemizin geleceği için, İYİ Partinin iktidarı için, mücadele eden liderimiz sayın Meral AKŞENER'e bizler de ilçe teşkilat mensupları olarak destek olmak adına ondan 3-4 kat fazla sahada mücadele ederek, Türkiye'nin tekrardan GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER DEMOKRATİK SİSTEMLE yönetilmesi ve tekrardan kurucu değerler üzerinden liyakat sahibi kadrolar ile vatandaş için projeler üretilerek yönetilmesi için hep birlikte mücadele edeceğiz" dedi.

Sırameşeler Mahallemizde Mahalle Başkanımız Mithat Sami Keskin ile birlikte oluşan heyette

Başkan Yardımcıları; Nazif Yalçın, Selvinaz Arı, Selma Yıldırım ve Filiz Kaba.

Mahalle Yöneticileri olarak; Ümit Altın, Mustafa Arı, Mustafa Aytaç, Ali Yıldırım ve Mustafa Yaşar Bütün görev aldı.

Genel Başkan'ın Mesajı
Etkinlik Rehberi

İYİ PARTİ Osmangazi İlçe Başkanlığı
Aktarhüssam Mah. 1.Değirmen Sok. No:9/B
Osmangazi / BURSA
Telefon : 0224 661 16 01
E-Posta : info@iyipartiosmangazi.org
İlçe Başkanı
Başkanın Kaleminden
İlçe Başkanlık Divanı
İlçe Yönetim Kurulu
İlçe Gençlik Kolları
Osmangazi İlçe Çalışmaları
Osmangazi Basın Yansımaları
Genel Merkezden Haberler
Bursa İl Başkanlığı Haberleri
Teşkilat Çalışma ve Videolar
Genel Başkan
Başkanlık Divanı
Genel İdare Kurulu
Merkez Disiplin Kurulu
Kurucular Kurulu
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2018