"Türkiye İYİ Olacak"
Teşkilat Yapılanması Bağlarbaşı ve Hamitlerle Devam Etti
Geri Dön
Teşkilat Yapılanması Bağlarbaşı ve Hamitlerle Devam Etti
Osmangazi İlçe Başkanlığı Teşkilat yapılanması tüm hızı ile devam ediyor. Bağlarbaşı ve Hamitler mahallelerindeki atamalar ile Osmangazi Mahalle Teşkilatlanmasında görev alan cesurlar hareketi mensuplarının sayısı 300'ü buldu.   
22/10/2020

Osmangazi İlçe Başkanlığı Teşkilat yapılanması tüm hızı ile devam ediyor. Bağlarbaşı ve Hamitler mahallelerindeki atamalar ile Osmangazi Mahalle Teşkilatlanmasında görev alan cesurlar hareketi mensuplarının sayısı 300'ü buldu.   

İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu, Teşkilat Başkanımız Erkan Sinanoğlu, İlçe STK Başkanı Demet Erden, İlçe Traım Politikaları Başkanı Gencal Örnek, Bölge Başkanları Mehmet Dinç ve Ali Osman Büktel, Bölge Başkan Yardımcıları MUstafa Şentürk, Bülent Turan ve Metin Peksağlam, İlçe Kadın Politikaları Başkan Yardımcısı Seçil Asa, Yönetim Kurulu Üyesi Hasbi Akça ve Gençlik Kolları Başkanı Hakkı Şahan’dan oluşan ekibimiz önce Bağlarbaşı sonra da Hamitler mahallelerini ziyaret ederek atamaları gerçekleştirdi. 

Bağlarbaşı Mahalle Başkanı Aydın Vatansever ve Hamitler Mahalle Başkanı Tuncay Bahar’ın yönetimleri ile birlikte görevlendirme yazılarını teslim eden İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu yaptığı konuşmada Osmangazi İlçe Başkanlığı olarak ülkemizin geleceği, çocuklarımızın ve torunlarımızın yarınlarını kurtarabilmek adına sahada olduklarını, 16 Nisan Referandumu ile yok edilen parlamenter demokratik sistemin tekrardan ülkede tahsis edilemsi için mücadele ettiklerini ve bunu başarana kadar da durmayacaklarını belirtti.

Hasanoğlu devamında “Bu hedefle partimizin iktidara gelmesi için yürüttüğümüz çalışmalarda da aslında en büyük görev uçbeylerimiz siz mahalle başkanları ve yönetimlerine düşüyor. Çünkü vatandaş ile bire bir temasta olan ve onlarla her zaman karşı karşıya olan sizlersiniz. Siz ne kadar çok vatandaşı ikna eder, partiye üye kazandırırsanız partimiz o kadar güçlenir. Bu sebeple de ben aldığınız görevleri layıkı ile yerine getireceğinizi, partimizin gücüne güç katacağınızdan eminim.

Bursa teşkilatları olarak bu arada partimizin 3. kuruluş yılı kutlamaları çerçevesinde, 2020 yılında 2020 yeni üye parolası ile bir etkinlik hazırladık. 31 Ekim tarihinde gerçekleştireceğimiz bu yeni üyelerin katılım ve rozet takma törenine de Genel Başkanımız sayın Merral Akşener ve Başkanlık Divanı Üyelerinin büyük çoğunluğu katılacak. Bu sebeple de bu önümüzdeki bir haftalık sürede bölgenizde üye seferberliği ilan edip 2020 hedefine ulaşmak için hep birlikte çok çalışmamız gerekiyor. Bu projemizi de tüm Bursa İYİ Parti Teşkilatları olarak el birliği ile başaracağımızdan en ufak bir şüphem yok" dedi.

Devamında "Bunun yanında Osmangazi İlçe Başkanlığı olarak da milletin ayağına gitmek için bir proje geliştirdik ve “MİLLETİN SESİ MİLLETİN MEYDANINDA” sloganı ile Genel Başkanımızın TBMM Grup Konuşmalarını meydanlarda kuracağımız dev ekranlar ile canlı yayınlayarak vatandaş ile buluşturmak için alt yapıyı hazırladık. Valiliğe de 13 Ekim Salı günkü TBMM Grup konuşması için Kent Meydanında ve 20 Ekim'de Şehreküstü Meydanında bu etkinliği gerçekleştirmek için izin başvuruda bulunduk.

Fakat Ak Parti’nin kongre yapmasında sıkıntı görmeyenler, İYİ Parti’nin açık alanda sosyal mesafeyi koruyarak yapmak istediği etkinliği pandemi kurallarını bahane göstererek izin vermedi.

Bizler de Kent Meydanında da Şehreküstü'nde de sosyal mesafeyi koruyarak oturduk ve cep telefonlarımızdan cesurlar hareketinin lideri Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in Grup Konuşmasını izledik. 

Bizler en zor şartlarda bu partiyi kuran ve bu günlere getiren cesurlar hareketinin mensuplarıyız. Bizleri Türk Polisi ile karşı karşıya getirmek isteyenler bilsin ki, bizler vatansever Türk evlatlarıyız. Bizim İllegal hiçbir hareketimiz veya eylemimiz olmaz. Ama yasalar çerçevesinde partimizi vatandaş ile buluşturmak için de ne yapmamız gerekirse sonuna kadar geri adım atmadan yapmaya ve bu ülkeyi tek adam rejiminden kurtarıp, tekrardan GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER DEMOKRATİK Sistemle yönetmek için iktidar olana kadar da çalışmaya devam edeceğiz " dedi.

Ataması yapılan mahalle teşkilatları şu şekilde oluştu.

Bağlarbaşı Mahalle Başkanı Aydın Vatansever ile birlikte oluşan heyette;
Mahalle Yöneticileri olarak Orhan Yağcı, Vehbi Kaya, Şaban Yıldız, Erdoğan İnan, Aylin Vatansever, Mustafa Kolat, Bekir Özyurt, Hüseyin Meşe, Taşkın Recber, Turhan Altuncu, Bünyamin Vural, Selçuk Kaleli görev aldı.
 
Hamitler Mahalle Başkanı Tuncay Bahar ile birlikte oluşan heyette;
Mahalle Yöneticileri olarak Ersin Balaban, Ferit Kasap, Enes Acar, Şirin Ocaklı, Recep Bulun, Serhat Mutlu, Tuncay Denizli, Yücel Mutlu, Alper Atkoşan, Baki önal, Özgür Çetinkaya, Ahmet Aktaş, Fatmanur Toklu, Sezgin Ülgü, Bilgin Dönmez, Neşe Ertuğrul ve Ferdi Güçlü görev aldı.

 

Genel Başkan'ın Mesajı
Etkinlik Rehberi

İYİ PARTİ Osmangazi İlçe Başkanlığı
Aktarhüssam Mah. 1.Değirmen Sok. No:9/B
Osmangazi / BURSA
Telefon : 0224 661 16 01
E-Posta : info@iyipartiosmangazi.org
İlçe Başkanı
Başkanın Kaleminden
İlçe Başkanlık Divanı
İlçe Yönetim Kurulu
İlçe Gençlik Kolları
Osmangazi İlçe Çalışmaları
Osmangazi Basın Yansımaları
Genel Merkezden Haberler
Bursa İl Başkanlığı Haberleri
Teşkilat Çalışma ve Videolar
Genel Başkan
Başkanlık Divanı
Genel İdare Kurulu
Merkez Disiplin Kurulu
Kurucular Kurulu
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2018