"Türkiye İYİ Olacak"
Teşkilat Yapılanmasında 5 Mahalle Ataması Daha Yapıldı
Geri Dön
Teşkilat Yapılanmasında 5 Mahalle Ataması Daha Yapıldı
Osmangazi İlçe Başkanlığı Teşkilat yapılanmasına, Yunuseli, Yenibağlar, Akpınar, Güneştepe ve Yenikent Mahalle Başkanları ve mahalle yönetimlerinin ataması ile devam etti.
25/09/2020

Osmangazi İlçe Başkanlığı Teşkilat yapılanmasına, Yunuseli, Yenibağlar, Akpınar, Güneştepe ve Yenikent Mahalle Başkanları ve mahalle yönetimlerinin ataması ile devam etti.

İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu, Teşkilat Başkanımız Erkan Sinanoğlu, STK İşleri Başkanı Demet Erden, Kadın Politikaları Başkanı Makbule Ersü, Kalkınma Politikaları Başkanı Erdinç Bulunmaz, 4. Bölge Başkanı Mehmet Dinç, Bölge Başkan Yardımcımız Bülent Turhan Yönetim Kurulu Üyelerimiz Meral Öztorun, Serpil Şişik, Seçil Asa ve Metin Peksağlam'dan oluşan ekibimiz beş mahalle başkanlığı ve yönetim atamaları için bölgeye gitti.

Yunuseli Mahalle Başkanı Bülent Turhan, Yenibağlar Mahalle Başkanı Ali Arslan, Akpınar Mahalle Başkanı Kamuran Kurtbay, Güneştepe Mahalle Başkanı Serpil Şişik ve Yenikent Mahalle Başkanı Meral Öztorun yönetimleri ile birlikte görevlendirme yazılarını teslim eden İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu yaptığı konuşmada "Türkiye Cumhuriyeti'nin tekrardan GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER DEMOKRATİK SİSTEMLE yönetilmesi için sahadayız, bu hedefle vatandaşın derdi ile dertlenen, hüznü ile hüzünlenen, gece - gündüz pandemi dinlemeden ilçe ilçe koşturup çalışan Genel Başkanımız sayın Meral Akşener'e destek olmak için bizlerin de teşkilat mensupları olarak ondan daha büyük bir azimle sahada çalışmak ve vatandaşa doğruları anlatmak zorundayız" dedi.

Devamında "bu heddefle partimizin iktidara gelmesi için yürüttüğümüz çalışmalarda da aslında en büyük görev uçbeylerimiz siz mahalle başkanları ve yönetimlerine düşüyor. Çünkü vatandaş ile bire bir temasta olan ve onlarla her zaman karşı karşıya olan sizlersiniz. Siz ne kadar çok vatandaşı ikna eder, partiye üye kazandırısanız, partimiz o kadar güçlenir. Bu sebeple de ben aldığınız görevleri layıkı ile yerine getireceğinizi, partimizin gücüne güç katacağınızdan eminim.

Genel Başkanımız 2. Olağan Kurultayımızda Pazar günü "Milletimiz Bizi Çağırıyor" dedi. Evet Millet bizi çağırıyorsa, bizlerde sahadaki teşkilat mensupları olarak milletin ayağına gidecek ve partimizin meramını, hedeflerini, çalışma stratejilerini, iktidar olduğunda yapacağı proje ve çalışmaları anlatacak ve bu işi hep birlikte başaracağız" dedi.

Ataması yapılan mahalle teşkilatları şu şekilde oluştu.

Yunuseli Mahalle Başkanı Bülent Turhan ile birlikte oluşan heyette;
Başkan Yardımcıları İlhan Aktaş, Reyhan Yılmaz,
Mahalle Yöneticileri olarak Mustafa Bilmez, İmdat Seril, Ömer Soyaslan, Mümin Turan, Seher Yılmaz, Zühtü Şişman, Sinan Teskinoğlu, Hayri Aydın, İsmet Turhan, Seyfi Sürücü görev aldı.
 
Yenibağlar Mahalle Başkanı Ali Aralan ile birlikte oluşan heyette;
Başkan Yardımcısı Raşide Turan,
Mahalle Yöneticileri olarak Seçil Yüksel, Oktay Yıldız, Cemal Gül, Semih Erell, Nuran Arslan, Zeki Singin görev aldı.
 
Akpınar Mahalle Başkanı Kamuran Kurtbay ile birlikte oluşan heyette;
Başkan Yardımcısı Hasan Uslu,
Mahalle Yöneticileri olarak Faruk Ünal, Bünyamin Aydın, Adil Kurtulan, Halil İbrahim Takçı, Yasemin Sarı, Burçin Nazlı Dinç, Mehmet Kahriman görev aldı.
 
Güneştepe Mahalle Başkanı Serpil Şişik ile birlikte oluşan heyette;
Başkan Yardımcısı Tevfik Çakmak,
Mahalle Yöneticileri olarak Emre er, Gökhan Dinçer, Buse Yaman, Bilge Coşkun Özen, Ahmet Aktaş, Naci Armağan, Emre Karagöz görev aldılar.

Yenikent Mahalle Başkanı Meral Öztorun ile birlikte oluşan heyette;

Başkan yardımcısı Hatice Güzeltürk ve Güzin övünç,

Mahalle Yöneticileri olarak da Tunahan Tatar, Ahmet Nevzat Bozacı, Kurtuluş Gün görev aldı.

Genel Başkan'ın Mesajı
Etkinlik Rehberi

İYİ PARTİ Osmangazi İlçe Başkanlığı
Aktarhüssam Mah. 1.Değirmen Sok. No:9/B
Osmangazi / BURSA
Telefon : 0224 661 16 01
E-Posta : info@iyipartiosmangazi.org
İlçe Başkanı
Başkanın Kaleminden
İlçe Başkanlık Divanı
İlçe Yönetim Kurulu
İlçe Gençlik Kolları
Osmangazi İlçe Çalışmaları
Osmangazi Basın Yansımaları
Genel Merkezden Haberler
Bursa İl Başkanlığı Haberleri
Teşkilat Çalışma ve Videolar
Genel Başkan
Başkanlık Divanı
Genel İdare Kurulu
Merkez Disiplin Kurulu
Kurucular Kurulu
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2018