"Türkiye İYİ Olacak"
Teşkilat Yapılanmasında Son Durak Demirtaş Mahalleleri
Geri Dön
Teşkilat Yapılanmasında Son Durak Demirtaş Mahalleleri
Osmangazi İlçe Başkanlığı Teşkilat yapılanmasına, eski Demirtaş Belde Mahalleleri Barbaros, Cumhuriyet, Dumlupınar, Sakarya ile Doğanevler ve İsmetiye Mahalle Başkanları ve mahalle yönetimlerinin ataması ile devam ettik.
16/10/2020

Osmangazi İlçe Başkanlığı Teşkilat yapılanmasına, eski Demirtaş Belde Mahalleleri Barbaros, Cumhuriyet, Dumlupınar, Sakarya ile Doğanevler ve İsmetiye Mahalle Başkanları ve mahalle yönetimlerinin ataması ile devam ettik.

İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu, Teşkilat Başkanımız Erkan Sinanoğlu, İş Dünayası ve Sanayi Kuruluşlarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcımız Kemal Arıkan, 2. Bölge Başkanı Erdal Karadağ, Bölge Başkan Yardımcısı Halit Araz’dan oluşan ekibimiz toplam altı mahalle başkanlığı ve yönetim atamaları için sahadaydı.

Demirtaş Barbaros Mahalle Başkanı Ender Çakır, Demirtaş Cumhuriyet Mahalle Başkanı Tanju Şahin, Demirtaş Dumlupınar Mahalle Başkanı Halil Tüfekçi, Demirtaş Sakarya Mahalle Başkanı Okan Selli, İsmetiye Mahalle Başkanı Şaban Öner ve Doğanevler Mahalle Başkanı Doğan Toprakçı’nın yönetimleri ile birlikte görevlendirme yazılarını teslim eden İlçe Başkanımız Dr. Mehmet Hasanoğlu yaptığı konuşmada "Türkiye Cumhuriyeti'nin tekrardan GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER DEMOKRATİK SİSTEMLE yönetilmesi için sahadayız, bu hedefle vatandaşın derdi ile dertlenen, hüznü ile hüzünlenen, gece - gündüz pandemi dinlemeden ilçe ilçe koşturup çalışan Genel Başkanımız sayın Meral Akşener'e destek olmak için bizlerin de teşkilat mensupları olarak ondan daha büyük bir azimle sahada çalışmak ve vatandaşa doğruları anlatmak zorundayız" dedi.

Devamında "bu heddefle partimizin iktidara gelmesi için yürüttüğümüz çalışmalarda da aslında en büyük görev uçbeylerimiz siz mahalle başkanları ve yönetimlerine düşüyor. Çünkü vatandaş ile bire bir temasta olan ve onlarla her zaman karşı karşıya olan sizlersiniz. Siz ne kadar çok vatandaşı ikna eder, partiye üye kazandırırsanız partimiz o kadar güçlenir. Bu sebeple de ben aldığınız görevleri layıkı ile yerine getireceğinizi, partimizin gücüne güç katacağınızdan eminim.

Genel Başkanımız 2. Olağan Kurultayımızda "Milletimiz Bizi Çağırıyor" dedi. Evet Millet bizi çağırıyorsa, bizlerde sahadaki teşkilat mensupları olarak milletin ayağına gidecek ve partimizin meramını, hedeflerini, çalışma stratejilerini, iktidar olduğunda yapacağı proje ve çalışmaları anlatacak ve bu işi hep birlikte başaracağız.

Osmangazi İlçe Başkanlığı olarak da milletin ayağına gitmek için bir proje geliştirdik ve “MİLLETİN SESİ MİLLETİN MEYDANINDA” sloganı ile Genel Başkanımızın TBMM Grup Konuşmalarını meydanlarda kuracağımız dev ekranlar ile canlı yayınlayarak vatandaş ile buluşturmak için alt yapıyı hazırladık. Valiliğe de 13 Ekim Salı günkü TBMM Grup konuşması için Kent Meydanında bu etkinliği gerçekleştirmek için izin başvurusunda bulunduk.

Fakat Ak Parti’nin kongre yapmasında sıkıntı görmeyenler, İYİ Parti’nin açık alanda sosyal mesafeyi koruyarak yapmak istediği etkinliği pandemi kurallarını bahane göstererek izin vermedi.

Bizler de Kent Meydanında sosyal mesafeyi koruyarak oturduk ve cep telefonlarımızdan cesurlar hareketinin lideri Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in Grup Konuşmasını izledik.

Bizler en zor şartlarda bu partiyi kuran ve bu günlere getiren cesurlar hareketinin mensuplarıyız. Bizleri Türk Polisi ile karşı karşıya getirmek isteyenler bilsin ki, bizler vatansever Türk evlatlarıyız. Bizim İllegal hiçbir hareketimiz veya eylemimiz olmaz. Ama yasalar çerçevesinde partimizi vatandaş ile buluşturmak için de ne yapmamız gerekirse sonuna kadar geri adım atmadan yapmaya ve bu ülkeyi tek adam rejiminden kurtarıp, tekrardan GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER DEMOKRATİK Sistemle yönetmek için iktidar olana kadar da çalışmaya devam edeceğiz " dedi.

Ataması yapılan mahalle teşkilatları şu şekilde oluştu.

Demirtaş Barbaros Mahalle Başkanı Ender Çakır ile birlikte oluşan heyette;
Başkan Yardımcısı Recep Taran,
Mahalle Yöneticileri olarak Şener Öztürk, Kemal Mayil ve Fatih Çından görev aldı.
 
Demirtaş Cumhuriyet Mahalle Başkanı Tanju Şahin ile birlikte oluşan heyette;
Başkan Yardımcısı Fırat Rıza Şimşek,
Mahalle Yöneticileri olarak Onur Akarlar, Orhan Akar, Ramazan Balaban, İsmail Acar, Murat Kocaman, Samet Araz, Sibel Şahin görev aldı.

Demirtaş Dumlupınar Mahalle Başkanı Halil Tüfekçi ile birlikte oluşan heyette;
Başkan Yardımcısı Yıldız Kayrak,
Mahalle Yöneticileri olarak Ömer Karadağ, Ahmet Dörtkardeş görev aldı.

Demirtaş Sakarya Mahalle Başkanı Okan Selli ile birlikte oluşan heyette;
Başkan Yardımcısı Elif Güney,
Mahalle Yöneticileri olarak Arif Mayil, Ömer İkican, Kadir Arslan, İzzet Yaş, Recep Şaban görev aldı.

İsmetiye Mahalle Başkanı Şaban Öner ile birlikte oluşan heyette;
Başkan Yardımcısı Hüseyin Ünal,
Mahalle Yöneticileri olarak Ömer Rahmi Yok, Ferayi Çiçek, Coşkun Pehlivan görev aldı.

Doğanevler Mahalle Başkanı Doğan Toprakçı ile birlikte;
Başkan Yardımcısı İsmail Şakiroğlu görev aldı.

Genel Başkan'ın Mesajı
Etkinlik Rehberi

İYİ PARTİ Osmangazi İlçe Başkanlığı
Aktarhüssam Mah. 1.Değirmen Sok. No:9/B
Osmangazi / BURSA
Telefon : 0224 661 16 01
E-Posta : info@iyipartiosmangazi.org
İlçe Başkanı
Başkanın Kaleminden
İlçe Başkanlık Divanı
İlçe Yönetim Kurulu
İlçe Gençlik Kolları
Osmangazi İlçe Çalışmaları
Osmangazi Basın Yansımaları
Genel Merkezden Haberler
Bursa İl Başkanlığı Haberleri
Teşkilat Çalışma ve Videolar
Genel Başkan
Başkanlık Divanı
Genel İdare Kurulu
Merkez Disiplin Kurulu
Kurucular Kurulu
Tüm hakları saklı tutulmuştur.
Copyright © 2018